• Merkez:Aydınlı-Birlik OSB Mah. 1 Nolu Cadde No:1/4 Tuzla-İstanbul
  • +902165932550
  • bartek@bartek.com.tr

Geleceğin Enerjisine Şimdi Yön Veriyoruz!

Bartek uzman kadrosu, yüzlerce farklı proje deneyimi, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış yaygın destek ağı ile projelerinizde yanınızda!

DANIŞMANLIK VE PROJE HİZMETLERİ

Üretim ve hizmet sektörü ile günlük yaşantımızın vazgeçilmez parçası olan elektrik enerjisinin kesintisiz, güvenilir ve ekonomik olarak kullanılır olabilmesi için firmamız, uzman kadrosuyla danışmanlık ve proje hizmetleri vermektedir.

ENERJİ KALİTESİ İYİLEŞTİRME HİZMETLERİ

Elektrik tüketimindeki enerji kaybı ve aşırı yüklemelere sebebiyet veren unsurlar ile uygun seçilmeyen komponentlerin belirlenmesi ve bunların standart normlarla uygun hale getirilerek enerji kalitesinin verimini arttırma hizmetleri.

KOMPANZASYON PANOLARI

İndüktif ve kapasitik etkilerin sonucu ortaya çıkan voltaj ve akım arasında oluşan faz kaymasının sıfıra yakın olması için elektrik sistemlerinde kompanzasyonlar kullanılır.

ELEKTRİK PROJE VE TAAHHÜT HİZMETLERİ

Bartek Elektrik, Türkiye’nin önde gelen elektrik taahhüt firmalarından biri olarak  çevreye ve iş sağlığı/güvenliği prensiblerine bağlı bir biçimde sizlere hizmet veriyoruz.

DEVREYE ALMA HİZMETLERİ

Endüstriyel tesislerdeki elektrikli uygulamalarda, sistemlerin profesyonel kişilerce ilgili uygunluktaki standartlar doğrultusunda devreye alma işlemlerinin yapılması.

AKTİF-PASİF HARMONİK FİLTRE PANOLARI

Şebekedeki harmonik üreten yüklerin bulunduğu tesislerde, elektriksel cihaz ve makinaların olumsuz etkilenmesini önleyici aktif ve pasif harmonik reaktörlerin kullanıldığı filtre panolarının yapılması.

SERVİS VE KORUYUCU BAKIM HİZMETLERİ

Fabrikalardaki elektrikli makine veya sistemlerin güvenilir ve verimli olarak kullanılabilirliğinin arttırılması, bakım harcamalarının maliyetlerinin minimize edilmesi, öngörülmeyen kayıpların saptanması ve fizibilite çalışmalarının yapılması hizmetleri.

ENERJİ DAĞITIM PANOLARI

Firmamız endüstriyel tesislerin ihtiyacı olan her türlü enerji dağıtım panolarının projelendirmesi ve imalatını yapmaktadır.

OTOMATİK KONTROL PANOLARI

Tesisin proses akış şeması ve makine parkuru ihtiyaçlarına uygun olarak insan müdahalesini minimum seviyede tutmayı amaçlayan her türlü otomatik kontrol panosunun tasarlanması, projelendirilmesi ve imalatının yapılması.